Kadra

Nasza kadra jest doświadczonym i wykwalifikowanym gronem pedagogicznym, które czuwa nad bezpieczeństwem dzieci oraz tworzy klimat sprzyjający ich pełnemu i harmonijnemu rozwojowi. Nauczyciele posiadają kwalifikacje (ukończone studia) z zakresu pedagogiki przedszkolnej oraz posiadają ukończone kursy i szkolenia z zakresu, min. Programu Montesori, relaksacji  dzieci, kurs I pomocy przedmedycznej.

Dzięki temu macie Państwo pewność, że Wasze dzieci są w dobrych rękach. Wychodzimy z założenia, że najważniejsze lata i większość czasu w ciągu dnia Państwa dzieci spędzają właśnie w przedszkolu i to tutaj (poza domem) uczą się wszystkiego, co najważniejsze w życiu! Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby czuły się u nas po prostu dobrze.

Zresztą… niech same dzieci powiedzą Państwu jak jest!

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, doradcą zawodowym, licencjonowanym trenerem programu „Spadochron”.

Jestem nauczycielką, która jest związana z przedszkolem EUROMISIE od samego początku. Mogę śmiało stwierdzić, że współuczestniczyłam w tworzeniu tego miejsca.

Posiadam kwalifikacje pedagogiczne w zakresie ​pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w Wyższej Szkole Nauk Społecznych

Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam pracując w miejscowym żłobku oraz jako opiekunka małego dziecka oraz dziecka niepełnosprawnego.